DEVA PLASTİK PVC GRANÜL SAN. TİC. LTD. ŞTİ

PVC granül sektöründe geçirmiş olduğumuz 27 yıllık bir deneyim sürecinden sonra oluşan bilgi birikimimizi 2009 yılında DEVA PLASTİK PVC GRANÜL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. çatısı altında toplayarak hizmete başladık. Deva Plastik 2009 yılından bu zamana kadar geçen süreçte Dünya’da ve Türkiye’de piyasanın lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Geniş ve profesyonel ekibimiz ile birlikte İlke olarak müşterilerimize saygılı dürüst sorumluluk duygusu altında teknolojiyi ve yeni gelişmeleri takip ederek her zaman üründe ve hizmette en iyi hizmeti vermeyi ilke edindik.

DEVA PLASTİK

Deva Plastik

Bizim için başarı, istatistiklerden daha fazlasıdır. Mükemmellik tutkumuzdur. Bölgenin endüstri uygulamalarını tanımlamak ve uluslararası standartların piyasa ölçütlerini oluşturmak için yola çıktık. Karşılıklı hedeflere, etik iş uygulamalarına ve sıra dışı olanı sağlama çabası üzerine kurulu, uzun vadeli iş ilişkilerine inanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

MİSYONUMUZ

Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek , çağdaş standartlarda bütüncül kalite anlayışı içerisinde müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap vererek istenilen hizmeti sunmak.